Kazan Market

Wkład do paleniska uczag 12L składa się z dodatkowego dna, nakładki na piec i 5 szpikulców o grubości 1 mm. Długość szpikulca całkowita 45 cm / użytkowa 30 cm.


Dodatkowe dno można zainstalować w korpusie pieca uczag, mocując zaczepy do górnej krawędzi pieca. Głównym przeznaczeniem dodatkowego dna jest umieszczenie na nim węgli do przyrządzenia szaszłyków. Ale może również służyć jako płyta do gotowania w dowolnym naczyniu: garnku, patelni, czajniku. Aby to zrobić, wystarczy rozpalić pod nim ogień w piecu.


Nakładka na piec może być używana jako mangał. Nakładka posiada wygodne rowki na szpikulce oraz ergonomiczne uchwyty do przenoszenia. Zestaw zawiera szpikulce w ilości 5 szt. Po zakończeniu grilowania mangał można łatwo zdjąć z pieca i przenieść na miejsce degustacji. Jeśli konieczne jest podgrzanie wcześniej ugotowanego dania, urządzenie jest również łatwo instalowane z powrotem nad ogniem.


Wkład do paleniska uczag 12L KUKMARA:
- szybki montaż i łatwość wykorzystania;
- wygodny transport;
- rozszerza możliwości pieca uczag do gotowania na świeżym powietrzu.


Super proste  w przygotowaniu i wyjątkowo smaczne szaszłyki z mięsa, ryb i warzyw, które zrobisz sam używając wkładu do pieca, urozmaicą grillowe menu i wywołają zachwyt rodziny i przyjaciół.

Oferujemy Państwu również praktyczne kociołki żeliwne czyli kazany, które idealnie harmonizują z piecem uczag.

WKŁAD DO PALENISKA 12 L. (SZPIKULCE 5 szt.)

190 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Średnica dna

400 mm.

Średnica nakładki

420 mm.

Grubość ścianki

1,5 mm.

Rozmiar (D x S x W), cm.

54x42x8

Materiał

stal

Waga

3,56 kg.

Producent

Kukmara

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
kociołek żeliwny 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
podstawa pod kazan 8-16L.
piec do kociołka żeliwnego 12L.