Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Uzbecki kazan 22 litry to tradycyjny solidny, duży i gruby kociołek żeliwny do gotowania potraw na otwartym ogniu. Dzięki odlewanemu okrągłemu kształtowi potrawy przygotowywują się równomiernie, nie przypalają się i mają bezkonkurencyjny smak!

 

Kazan uzbecki 22L żeliwny sprawdza się w przyrządzeniu takich dań jak grochówka, forszmak, azu po tatarsku, zupa rybna, pilaw, rosól, gulasz czy uzbeckie przysmaki - lagman, szurpa, dimlama, basma lub kazan-kabob.

 

Kociołek uzbecki 22L jest dobrze znany wielbicielom gotowania na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Prawie każdy z nas lubi pojechać za miasto i na łonie natury przygotować nad ogniskiem smaczne i sycące jedzenie. Samo pichcenie pod gołym niebem jest doskonałą zabawą, a smak i zapach kociołkowych potraw potrafi zachwycić każdego. Kociołek żeliwny to inwestycja w życie towarzyskie i rodzinne, która zwróci się w postaci wielu miłych chwil.

UZBECKI KAZAN 22L

590 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

piec do kociołka żeliwnego 22Lpiec do kociołka żeliwnego 22Lpiec do kociołka żeliwnego 22Lpiec do kociołka żeliwnego 22Lpiec do kociołka żeliwnego 22L
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Patelnia sadż 45cmPatelnia sadż 45cmPatelnia sadż 45cmPatelnia sadż 45cmPatelnia sadż 45cm

Patelnia sadż 45cm.

łyżka wazowa chochla 47cm.łyżka wazowa chochla 47cm.łyżka wazowa chochla 47cm.łyżka wazowa chochla 47cm.łyżka wazowa chochla 47cm.

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy: 210 mm.

Średnica: 520 mm.

Grubość: 8 mm.

Waga: 20,4 kg.

Pojemność: 22 l.

Materiał: żeliwo

Pokrywa: aluminium

Producent: Davr

 

ZESTAW

✓ kazan żeliwny 22 l.

✓ pokrywka aluminiowa