Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Tandor NOMAD niezastąpiony pomocnik w przygotowaniu pysznego posiłku na świeżym powietrzu. Doskonały wybór do użytku mobilnego czyli przenośnego. Prawdziwy koczownik - tandor NOMAD!

 

Taki tandor opalany drewnem można postawić w ogrodzie lub zabrać ze sobą na łono natury, piec nakarmi i ogrzeje. Piec tandor NOMAD - idealny prezent dla osoby lubiącej aktywny wypoczynek!

 

Jest to najmniejszy tandor ze wszystkich modeli. Taki tandor nie wymaga dużej ilości drewna opałowego, ale ma odpowiednio niską pojemność cieplną. Nadaje się tylko do przygotowania jednej zakładki żywności w ciepłe letnie dni.

 

Tandor NOMAD składa się z 4 części: samego glinianego pieca tandoor, wielkiej pokrywy, małej pokrywki i klapy dmuchawy. Całość wykonana jest z ceramicznych materiałów ogniotrwałych i została wypalona w temperaturze powyżej 1100°C.

 

Obudowa tandora ma metalowe okucie z dwoma uchwytami do przenoszenia. Na dnie tandora znajduje się żeliwny ruszt ogniskowy. Szpikulec do tandora NOMAD ma długość części roboczej - 30 cm. / długość całkowita - 39,5 cm. Wszystkie szpikulce można zawiesić na poprzeczce X i natychmiast włożyć wszystko do tandora lub zawieszać szpikulce jeden po drugim. W skład standardowego zestawu wchodżą również pogrzebacz oraz łopatka.

 

Opcjonalnie dostępny jest tandor Nomad z pokrywą na zawiasach.

TANDOR "NOMAD"

1200 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata etażerka 2-warstwowa 17cm.
podstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoor
hak do mięsa

ZESTAW

Szpikulce kute ręcznie: 8 szt.

Pogrzebacz: 1 szt.

Łopatka: 1 szt.

Poprzeczka X dla szpikulców: 1 szt.

Ruszt paleniskowy: 1 szt.

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 63 cm.

Wysokość bez pokrywy: 45 cm.

Średnica zewnętrzna: 45 cm.

Średnica wewn. szyi: 21 cm.

Grubość ścianki: 5 cm.

Waga: 52,5 kg.

Producent: Amfora Tandoors