Kazan Market

Tandyr NOMAD niezastąpiony pomocnik w przygotowaniu pysznego posiłku na świeżym powietrzu. Doskonały wybór do użytku mobilnego czyli przenośnego. Prawdziwy koczownik - tandyr NOMAD!

 

Taki tandyr opalany drewnem można postawić w ogrodzie lub zabrać ze sobą na łono natury, piec nakarmi i ogrzeje. Tandyr NOMAD - idealny prezent dla osoby lubiącej aktywny wypoczynek!

 

Jest to najmniejszy tandyr ze wszystkich modeli. Taki tandyr nie wymaga dużej ilości drewna opałowego, ale ma odpowiednio niską pojemność cieplną. Nadaje się tylko do przygotowania jednej zakładki żywności w ciepłe letnie dni.

 

Tandyr NOMAD składa się z 4 części: samego glinianego pieca tandoor, wielkiej pokrywy, małej pokrywki i klapy dmuchawy. Całość wykonana jest z ceramicznych materiałów ogniotrwałych i została wypalona w temperaturze powyżej 1100°C.

 

Obudowa tandyra ma metalowe okucie z dwoma uchwytami do przenoszenia. Na dnie tandyra znajduje się żeliwny ruszt ogniskowy. Szpikulec do tandyra NOMAD ma długość części roboczej - 30 cm. / długość całkowita - 39,5 cm. Wszystkie szpikulce można zawiesić na poprzeczce X i natychmiast włożyć wszystko do tandyra lub zawieszać szpikulce jeden po drugim. W skład standardowego zestawu wchodżą również pogrzebacz oraz łopatka.

 

Opcjonalnie dostępny jest tandyr Nomad z pokrywą na zawiasach.

TANDYR "NOMAD"

ZESTAW

Szpikulce kute ręcznie

8 szt.

Pogrzebacz

1 szt.

Łopatka

1 szt.

Poprzeczka X dla szpikulców

1 szt.

Ruszt paleniskowy

1 szt.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

63 cm.

Wysokość bez pokrywy

45 cm.

Średnica zewnętrzna

45 cm.

Średnica wewn. szyi

21 cm.

Grubość ścianki

5 cm.

Waga

52,5 kg.

Producent

Amfora

1200 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata etażerka 2-warstwowa 17cm.
podstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoor
hak do mięsa