Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Tandor jest wynalazkiem koczowniczych ludów Azji, które w swoich wędrówkach musiały być przygotowane na niedostatek drewna opałowego w przemierzanym terenie. Tandor HUNTER - bardzo elegancki tandoor niewielkiego rozmiaru. Ten tandor będzie niezawodnym pomocnikiem w przygotowaniu pysznych pieczonych potraw dla mniejszej grupy osób.

 

Piec tandor HUNTER nie jest już tak ograniczony średnicą szyi i wysokością. Szpikulec do pieca tandor HUNTER ma długość części roboczej - 38,5 cm. / długość całkowita - 50,5 cm. Szpikulce zakładane są w taki sam sposób jak i w piecu tandor DON, czyli bezpośrednio przez szczeliny w pokrywie, ale są dłuższe i można więcej przygotować za jednym razem. Do pieca tandor HUNTER już możemy dodać większą liczbę akcesoriów.

 

Waga jest najważniejszą cechą pieca tandor. Tandor HUNTER jest cięższy od tandoor pieca DON, co oznacza większą możliwość do gromadzenia ciepła i dłuższego oddawania ciepła. Taki tandor jest jeszcze za mały do przyrządzenia dużych specjałów jak np. noga jagnięca, ale już pozwoli Ci przygotować soczysty szaszłyk w zaledwie 15-20 minut.

 

Jest to atrakcyjny tandor z oryginalnym wykończeniem i kutymi elementami - wygodny i praktyczny model. Inwestycja w takie tandoor piece się opłaca.

 

Opcjonalnie dostępny jest tandor Hunter z pokrywą na zawiasach.

TANDOR "HUNTER"

1750 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.
hak do mięsahak do mięsahak do mięsahak do mięsahak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 21cm.miska z kolcami (choinka) 21cm.miska z kolcami (choinka) 21cm.miska z kolcami (choinka) 21cm.miska z kolcami (choinka) 21cm.
poprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalnapoprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 21cm.kamień do pieczenia 21cm.kamień do pieczenia 21cm.kamień do pieczenia 21cm.kamień do pieczenia 21cm.
garnek ceramiczny 2Lgarnek ceramiczny 2Lgarnek ceramiczny 2Lgarnek ceramiczny 2Lgarnek ceramiczny 2L
Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.
stojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywęstojak-podstawa pod pokrywę
popielnikpopielnikpopielnikpopielnikpopielnik
podstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoorpodstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoorpokrowiec do pieca tandoor
stojak do drobiu 21cm.stojak do drobiu 21cm.stojak do drobiu 21cm.stojak do drobiu 21cm.stojak do drobiu 21cm.

ZESTAW

Szpikulce: 8 szt.

Pogrzebacz: 1 szt.

Łopatka: 1 szt.

Ruszt paleniskowy: 1 szt.

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 73 cm.

Wysokość bez pokrywy: 52 cm.

Średnica zewnętrzna: 50 cm.

Średnica wewn. szyi: 25 cm.

Grubość ścianki: 5 cm.

Waga: 82,5 kg.

Producent: Amfora Tandoors