Kazan Market

Tandoor piec jest wynalazkiem koczowniczych ludów Azji, które w swoich wędrówkach musiały być przygotowane na niedostatek drewna opałowego w przemierzanym terenie. Tandoor piec HUNTER - bardzo elegancki tandoor niewielkiego rozmiaru. Ten tandoor piec będzie niezawodnym pomocnikiem w przygotowaniu pysznych pieczonych potraw dla mniejszej grupy osób.

 

Tandoor piec HUNTER nie jest już tak ograniczony średnicą szyi i wysokością. Szpikulec do tandoor pieca HUNTER ma długość części roboczej - 38,5 cm. / długość całkowita - 50,5 cm. Szpikulce zakładane są w taki sam sposób jak i w tandoor piecu DON, czyli bezpośrednio przez szczeliny w pokrywie, ale są dłuższe i można więcej przygotować za jednym razem. Do tandoor pieca HUNTER już możemy dodać większą liczbę akcesoriów.

 

Waga jest najważniejszą cechą tandoor pieca. Tandoor piec HUNTER jest cięższy od tandoor pieca DON, co oznacza większą możliwość do gromadzenia ciepła i dłuższego oddawania ciepła. Taki tandoor piec jest jeszcze za mały do przyrządzenia dużych specjałów jak np. noga jagnięca, ale już pozwoli Ci przygotować soczysty szaszłyk w zaledwie 15-20 minut.

 

Jest to atrakcyjny tandoor piec z oryginalnym wykończeniem i kutymi elementami - wygodny i praktyczny model. Inwestycja w takie tandoor piece się opłaca.

 

Opcjonalnie dostępny jest tandoor piec Hunter z pokrywą na zawiasach.

TANDOOR PIEC "HUNTER"

ZESTAW

Szpikulce kute ręcznie

8 szt.

Pogrzebacz

1 szt.

Łopatka

1 szt.

Ruszt paleniskowy

1 szt.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

73 cm.

Wysokość bez pokrywy

52 cm.

Średnica zewnętrzna

50 cm.

Średnica wewn. szyi

25 cm.

Grubość ścianki

5 cm.

Waga

82,5 kg.

Producent

Amfora

1750 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 21cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 21cm.
garnek ceramiczny 2L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.
stojak-podstawa pod pokrywę
popielnik
podstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoor
stojak do drobiu 21cm.