Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Tandor jest wynalazkiem koczowniczych ludów Azji, które w swoich wędrówkach musiały być przygotowane na niedostatek drewna opałowego w przemierzanym terenie. Tandor HUNTER - bardzo elegancki tandoor niewielkiego rozmiaru. Ten tandor będzie niezawodnym pomocnikiem w przygotowaniu pysznych pieczonych potraw dla mniejszej grupy osób.

 

Piec tandor HUNTER nie jest już tak ograniczony średnicą szyi i wysokością. Szpikulec do pieca tandor HUNTER ma długość części roboczej - 38,5 cm. / długość całkowita - 50,5 cm. Szpikulce zakładane są w taki sam sposób jak i w piecu tandor DON, czyli bezpośrednio przez szczeliny w pokrywie, ale są dłuższe i można więcej przygotować za jednym razem. Do pieca tandor HUNTER już możemy dodać większą liczbę akcesoriów.

 

Waga jest najważniejszą cechą pieca tandor. Tandor HUNTER jest cięższy od tandoor pieca DON, co oznacza większą możliwość do gromadzenia ciepła i dłuższego oddawania ciepła. Taki tandor jest jeszcze za mały do przyrządzenia dużych specjałów jak np. noga jagnięca, ale już pozwoli Ci przygotować soczysty szaszłyk w zaledwie 15-20 minut.

 

Jest to atrakcyjny tandor z oryginalnym wykończeniem i kutymi elementami - wygodny i praktyczny model. Inwestycja w takie tandoor piece się opłaca.

 

Opcjonalnie dostępny jest tandor Hunter z pokrywą na zawiasach.

TANDOR "HUNTER"

1750 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 21cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 21cm.
garnek ceramiczny 2L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.
stojak-podstawa pod pokrywę
popielnik
podstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoor
stojak do drobiu 21cm.

ZESTAW

Szpikulce kute ręcznie: 8 szt.

Pogrzebacz: 1 szt.

Łopatka: 1 szt.

Ruszt paleniskowy: 1 szt.

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 73 cm.

Wysokość bez pokrywy: 52 cm.

Średnica zewnętrzna: 50 cm.

Średnica wewn. szyi: 25 cm.

Grubość ścianki: 5 cm.

Waga: 82,5 kg.

Producent: Amfora Tandoors