Kazan Market

Tandor BIG to: produkt z wysokiej jakości gliny szamotowej, ręczny proces produkcji, wieloetapowy proces wypalania, wielostopniowa kontrola jakości produkcji. Tandor BIG ma prosty stylowy wygląd. Kute ręcznie konstrukcje mocno otaczają korpus pieca i dodają wyrazistości.

 

Tandor BIG - piec tandor o średniej wielkości, ale różniący się od podobnych modeli większą wagą i wysokością. Posiada wewnętrzny rozmiar szyi odpowiedni do akcesoriów o średnicy 22 cm.

 

Waga 122,5 kg. Taki tandor będzie wymagać mniej drewna opałowego do rozgrzania ścian w porównaniu z dużymi piecami tandor. Grubość ścianki 5,5 cm. jest w stanie utrzymać ciepło przez długi czas dla przygotowania wielu rodzajów potraw. Tandor BIG jest przeznaczony do gotowania mięsa, ryb, warzyw, drobiu i ten tandor dobrze nadaje się do gotowania potraw, które zawierają długie i duże części, takie jak noga jagnięca itp.

 

W zestawie 8 wydłużonych szpikulców (podobne też są w piecach tandoor ATAMAN i ALADDIN). To jest wystarczająca ilość dla dużej grupy osób. Szpikulec do tandora BIG ma długość części roboczej - 47 cm. / długość całkowita - 58,5 cm. Proces gotowania odbywa się bardzo szybko poprzez silne przenoszenie ciepła przez ściany tandora, dzięki czemu potrawy zachowują swoją soczystość.

 

Tandor marki Amfora to klasyczna wersja pieca, który może stworzyć wiele pysznych dań. Bardziej nadaje się jako stacjonarne miejsce gotowania na działce, na podwórku małej restauracji. Pojemność przestrzeni roboczej tandora pozwala przygotować porcję dla 10-15 osób. Taki tandor pomoże zaskoczyć i zadowolić gości wykwintnym jedzeniem!

 

Opcjonalnie dostępny jest tandoor Big z pokrywą na zawiasach.

PIEC TANDOOR "BIG"

ZESTAW

Szpikulce kute ręcznie

8 szt.

Pogrzebacz

1 szt.

Łopatka

1 szt.

Ruszt paleniskowy

1 szt.

Poprzeczka O dla szpikulców

1 szt.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

103 cm.

Wysokość bez pokrywy

72 cm.

Średnica zewnętrzna

59 cm.

Średnica wewn. szyi

25 cm.

Grubość ścianki

5,5 cm.

Waga

122,5 kg.

Producent

Amfora

1850 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 21cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 21cm.
garnek ceramiczny 2L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.
krata 4-warstwowa 22cm.
stojak-podstawa pod pokrywę
popielnik
podstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoor
krata rybna
ruszt grillowy 21 cm.
podstawa pod kazan 5-12L.
szpikulec podwójny
stojak do drobiu 21cm.
kociołek uzbecki 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Kociołek żeliwny 8L.
Rękawica ognioodporna
kociołek uzbecki 8L.
lyżka wazowa chochla 47cm.
Kociołek żeliwny 12L.