Kazan Market

Tandoor EASTERN jest mistrzem wśród pieców tandoor firmy Amfora. Wykonany z wysokojakościowej ceramiki. Duża szyja 36 cm., 20 kutych szpikulców ze stali nierdzewnej, waga 190 kg., grubość ścianki 6,5 см. (+/-0,5 см), okienko do kontroli gotowania. W zestawie zamontowane nóżki i stojak na akcesoria.

 

Kształt tandoora EASTERN / ORIENTAL sprawia, że ​​jest on bardzo stabilny. Szerokie dno pozwala na użycie dłuższych szczap i równomierne rozprowadzenie węgla. Szpikulec do tandoora EASTERN ma długość części roboczej - 34 cm. / długość całkowita - 45,5 cm.

 

Ten tandoor (jak i tandoor ALADDIN) jest największym ze wszystkich innych modeli mobilnych tandoorów do użytku prywatnego lub komercyjnego. Ponadto tandoor EASTERN jest najbardziej luksusowy. W tandoorze można przyrządzić każdy gatunek mięsa, ryby oraz warzywa. Tandoor EASTERN sprawdzają się podczas piecznia, smażenia, duszenia, gotowania, wypiekania a nawet wędzenia potraw. To świetny prezent dla najbardziej wyrafinowanych koneserów i smakoszy.

 

Ten tandoor spośród wszystkich innych modeli ma największy wewnętrzny rozmiar szyji. Wygodna szeroka "szyja" i gładki kształt ściany pozwalają na użycie go do pieczenia lepioszek, tortilli, samsy i innych wyrobów z ciasta. Taka wielkość szyji dodaje komfortu użytkowania i umożliwia stosowanie akcesoriów o dużej średnicy!

 

Tandoor EASTERN posiada okienko "obserwacyjne" w górnej części, które pozwala nie tylko kontrolować proces przyrządzania dań, ale także dodawać drewno podczas gotowania w kazanie (kociołku żeliwnym) na tandoorze.

 

Tandoor EASTERN wyróżnia się nie tylko niesamowitą praktycznością, ale też wyjątkową estetyką. Tandoor uzupełniają kute nogi i stojak przeznaczony na akcesoria (pogrzebacz + łopatka). Tandoor EASTERN / ORIENTAL dzięki ażurowym ornamentom przeniesie Cię w klimat orientalnej baśni.

 

Opcjonalnie dostępny jest tandoor Eastern / Oriental z pokrywą na zawiasach. 

TANDOOR "EASTERN"

ZESTAW

Szpikulce kute ręcznie

20 szt.

Pogrzebacz

1 szt.

Łopatka

1 szt.

Ruszt paleniskowy

1 szt.

Poprzeczka O dla szpikulców

1 szt.

Stojak

1 szt.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

110 cm.

Wysokość bez pokrywy

73 cm.

Średnica zewnętrzna

79 cm.

Średnica wewn. szyi

36 cm.

Grubość ścianki

6,5 cm.

Waga

190 kg.

Producent

Amfora

4250 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 29cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 28cm.
garnek ceramiczny 3L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.
popielnik
pokrowiec do pieca tandoor
krata rybna
ruszt grillowy 33,5 cm.
szpikulec podwójny
Krata (etażerka) 3-warstwowa 33 cm.
Garnek ceramiczny 2L.
podstawa pod kazan 8-16L.
Zestaw rękawica i 2 poduszki
kociołek uzbecki 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Kociołek żeliwny 12L.
lyżka wazowa chochla 47cm.
Stojak do drobiu
Rękawica ognioodporna
stojak-podstawa pod pokrywę
kociołek garnek żeliwny 6L.