Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Tandor EASTERN jest mistrzem wśród pieców tandoor firmy Amfora. Wykonany z wysokojakościowej ceramiki. Duża szyja 36 cm., 20 kutych szpikulców ze stali nierdzewnej, waga 190 kg., grubość ścianki 6,5 см. (+/-0,5 см), okienko do kontroli gotowania. W zestawie zamontowane nóżki i stojak na akcesoria.

 

Kształt tandora EASTERN / ORIENTAL sprawia, że ​​jest on bardzo stabilny. Szerokie dno pozwala na użycie dłuższych szczap i równomierne rozprowadzenie węgla. Szpikulec do tandora EASTERN ma długość części roboczej - 34 cm. / długość całkowita - 45,5 cm.

 

Ten tandor (jak i tandor ALADDIN) jest największym ze wszystkich innych modeli mobilnych tandoorów do użytku prywatnego lub komercyjnego. Ponadto tandor EASTERN jest najbardziej luksusowy. W tandorze można przyrządzić każdy gatunek mięsa, ryby oraz warzywa. Tandor EASTERN sprawdzają się podczas piecznia, smażenia, duszenia, gotowania, wypiekania a nawet wędzenia potraw. To świetny prezent dla najbardziej wyrafinowanych koneserów i smakoszy.

 

Ten tandor spośród wszystkich innych modeli ma największy wewnętrzny rozmiar szyji. Wygodna szeroka "szyja" i gładki kształt ściany pozwalają na użycie go do pieczenia lepioszek, tortilli, samsy i innych wyrobów z ciasta. Taka wielkość szyji dodaje komfortu użytkowania i umożliwia stosowanie akcesoriów o dużej średnicy!

 

Piec tandor EASTERN posiada okienko "obserwacyjne" w górnej części, które pozwala nie tylko kontrolować proces przyrządzania dań, ale także dodawać drewno podczas gotowania w kazanie (kociołku żeliwnym) na tandoorze.

 

Tandor EASTERN wyróżnia się nie tylko niesamowitą praktycznością, ale też wyjątkową estetyką. Tandor uzupełniają kute nogi i stojak przeznaczony na akcesoria (pogrzebacz + łopatka). Tandor EASTERN / ORIENTAL dzięki ażurowym ornamentom przeniesie Cię w klimat orientalnej baśni.

 

Opcjonalnie dostępny jest tandor Eastern / Oriental z pokrywą na zawiasach. 

TANDOR "EASTERN"

4250 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata (etażerka) 3-warstwowa 29cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 29cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 28cm.
garnek ceramiczny 3L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 29cm.
popielnik
pokrowiec do pieca tandoor
krata rybna
ruszt grillowy 33,5 cm.
szpikulec podwójny
podstawa pod kazan 8-16L.
Zestaw rękawica i 2 poduszki
kociołek uzbecki 12L
szumówka 47cm
lyżka wazowa chochla 47cm.
Stojak do drobiu
Rękawica ognioodporna
stojak-podstawa pod pokrywę

ZESTAW

Szpikulce nierdzewne 20 szt.

Łopatka: 1 szt.

Pogrzebacz: 1 szt.

Żeliwny ruszt paleniskowy: 1 szt.

Poprzeczka O dla szpikulców: 1 szt.

Stojak na akcesoria: 1 szt.

Podstawa pod tandoor (stała)

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 110 cm.

Wysokość bez pokrywy: 73 cm.

Średnica zewnętrzna: 79 cm.

Średnica wewn. szyi: 36 cm.

Grubość ścianki: 6,5 cm.

Waga: 190 kg.

Producent: Amfora Tandoors