Казан МаркетКазан МаркетКазан МаркетКазан МаркетКазан Маркет

Składane i przenośne wielofunkcyjne palenisko do ogrzewania / grillowania z ceramiki ogniotrwałej od największego producenta pieców tandoor - firmy Amfora.

 

Misa paleniskowa wykonana jest z wysokiej jakości gliny szamotowej - ekologicznego naturalnego materiału. Składa się z 6 “płatków”, dna i stalowej podstawki. Specjalny ruszt ze stali nierdzewnej pozwala na użycie paleniska jako grilla. Okrągły ruszt o średnicy 57 cm. jest wystarczająco duży, aby z łatwością pomieścić sporą ilość kiełbasek, burgerów lub innych potraw.

 

Jako materiał opałowy w palenisku "Kostrownica" można stosować drewno lub węgiel drzewny.


W przeciwieństwie do stalowych odpowiedników, ceramiczny korpus charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zużycie i odznacza się wysoką pojemnością cieplną. Ścianka szamotowa doskonale kumuluje, a następnie długo oddaje ciepło, dzięki czemu gwarantuje się perfekcyjna jakość potraw. Tak więc palenisko - grill ceramiczny może służyć do grillowania mięsa, ryby, warzyw, pieczenia pizzy, do zapiekania dań używając żeliwnej patelni.

 

Części ceramiczne zapakowane są do solidnej i ładnej drewnianej skrzyni, która zabezpiecza zestaw w trakcie transportu i ułatwia przechowywanie, ale również dodatkowo dodaje szyku. To idealny prezent dla przyjaciół i członków rodziny, którzy są miłośnikami spędzania czasu w ogrodzie i lubią grillowanie. Palenisko - grill ceramiczny można używać przez cały rok!

ЧАША ДЛЯ КОСТРА КОСТРОВНИЦА

ZESTAW

Płatki misy paleniskowej ...................

6 szt.

Dno misy paleniskowej ......................

1 szt.

Podstawa do paleniska ......................

1 szt.

Skrzynia drewniana ...............................

1 szt.

Ruszt grillowy okrągły ..........................

1 szt.

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna ...................................

30 cm.

Średnica zewnętrzna ...........................

68 cm.

Grubość ścianki .......................................

4,5 cm.

Średnica ruszta grillowego ..............

57 cm.

Waga ...............................................................

26 kg.

Producent ....................................................

Amfora

1220 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Rękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodpornaRękawica ognioodporna
Patelnia-pokrywa żeliwna 40 cm.Patelnia-pokrywa żeliwna 40 cm.Patelnia-pokrywa żeliwna 40 cm.Patelnia-pokrywa żeliwna 40 cm.Patelnia-pokrywa żeliwna 40 cm.
patelnia żeliwna z uchwytami 34 cm.patelnia żeliwna z uchwytami 34 cm.patelnia żeliwna z uchwytami 34 cm.patelnia żeliwna z uchwytami 34 cm.patelnia żeliwna z uchwytami 34 cm.