Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

Zamówienia można składać za pośrednictwem formularza na strone www.kazan-market.eu , przez Messenger/WhatsApp, drogą mailową lub telefoniczną. Złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane i realizowane następnego dnia roboczego.
 
Każdy klient ma możliwość dokonania zakupów na poniższych zasadach:

 

- Płatność za pobraniem - tego rodzaju płatności można dokonać u kuriera dostarczającego przesyłkę. Podczas odbioru przesyłki należy posiadać przygotowaną gotówkę do zapłaty. Towar można odebrać od kuriera dopiero w momencie uiszczenia zapłaty. Prosta forma płatności, jednak wadą jest wyższy koszt opłaty za wysyłkę (dodatkowa opłata).


- Płatność przelewem (przedpłata) - tradycyjny przelew na nasze konto na podstawie faktury proforma. Płatności można dokonać zarówno przelewem elektronicznym jak i w placówce bankowej. Zaksięgowanie zapłaconej kwoty odbywa się w większości przypadków w kolejnym dniu roboczym.


- Płatność gotówką – tego rodzaju płatności można dokonać przy odbiorze przez klienta zamówienia w naszym magazynie.

 

Zamówienia  są wysyłane  za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich pod wskazany adres na terenie całej Polski, Unii Europejskiej i na całym świecie (we offer international delivery across the globe). Koszt lokalnej dostawy wynosi od 20 zł. z VAT-em. Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.
 
Na terenie Polski zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50 kg oraz/lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.

 

Możeсie na nas liczyć!