Kazan Market

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

Zamówienia można składać za pośrednictwem formularza na strone www.kazan-market.eu , przez Messenger/WhatsApp, drogą mailową lub telefoniczną. Złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane i realizowane następnego dnia roboczego.
 
Każdy klient ma możliwość dokonania zakupów na poniższych zasadach:

 

- Płatność za pobraniem - tego rodzaju płatności można dokonać u kuriera dostarczającego przesyłkę. Podczas odbioru przesyłki należy posiadać przygotowaną gotówkę do zapłaty. Towar można odebrać od kuriera dopiero w momencie uiszczenia zapłaty. Prosta forma płatności, jednak wadą jest wyższy koszt opłaty za wysyłkę (dodatkowa opłata).


- Płatność przelewem (przedpłata) - tradycyjny przelew na nasze konto na podstawie faktury proforma. Płatności można dokonać zarówno przelewem elektronicznym jak i w placówce bankowej. Zaksięgowanie zapłaconej kwoty odbywa się w większości przypadków w kolejnym dniu roboczym.


- Płatność gotówką – tego rodzaju płatności można dokonać przy odbiorze przez klienta zamówienia w naszym magazynie.

 

Zamówienia  są wysyłane  za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich pod wskazany adres na terenie całej Polski, Unii Europejskiej i na całym świecie (we offer international delivery across the globe). Koszt lokalnej dostawy wynosi od 20 zł. z VAT-em. Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.
 
Na terenie Polski zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50 kg oraz/lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.

 

Jesteś zainteresowany wysyłką poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej? Przykładową kalkulację możliwych kosztów dostawy przedstawiamy poniżej:

Kazan 12L

Cena

Czechy

62 zł.

Francja

94 zł.

Irlandia

96 zł.

Katar

356 zł.

Niemcy

68 zł.

Słowenia

126 zł.

Stany Zjednoczone

286 zł.

Szwecja

94 zł.

Włochy

120 zł.

Piec tandoor 180kg.

Cena

Belgia

840 zł.

Czechy

965 zł.

Francja

1290 zł.

Holandia

845 zł.

Luksemburg

995 zł.

Niemcy

770 zł.

Rumunia

1740 zł.

Słowacja

1600 zł.

Włochy

1070 zł.

Piec do kazana 12L

Cena

Czechy

63 zł.

Francja

110 zł.

Irlandia

135 zł.

Katar

478 zł.

Niemcy

69 zł.

Słowenia

127 zł.

Stany Zjednoczone

355 zł.

Szwecja

110 zł.

Włochy

122 zł.

Możeсie na nas liczyć!