Kazan Market

Tandoor BIG to: produkt z wysokiej jakości gliny szamotowej, ręczny proces produkcji, wieloetapowy proces wypalania, wielostopniowa kontrola jakości produkcji. Piec tandoor BIG ma prosty stylowy wygląd. Kute ręcznie konstrukcje mocno otaczają korpus pieca tandoor i dodają wyrazistości.

 

Piec tandoor BIG - tandor o średniej wielkości, ale różniący się od podobnych modeli większą wagą i wysokością. Posiada wewnętrzny rozmiar szyi odpowiedni do akcesoriów o średnicy 22 cm.

 

Waga 122,5 kg. Taki piec tandor będzie wymagać mniej drewna opałowego do rozgrzania ścian w porównaniu z dużymi piecami tandoor. Grubość ścianki 5,5 cm. jest w stanie utrzymać ciepło przez długi czas dla przygotowania wielu rodzajów potraw. Tandor BIG jest przeznaczony do gotowania mięsa, ryb, warzyw, drobiu i ten piec tandoor dobrze nadaje się do gotowania potraw, które zawierają długie i duże części, takie jak noga jagnięca itp.

 

W zestawie 8 wydłużonych szpikulców (podobne też są w piecach tandor ATAMAN i ALADDIN). To jest wystarczająca ilość dla dużej grupy osób. Szpikulec do pieca tandora BIG ma długość części roboczej - 47 cm. / długość całkowita - 58,5 cm. Proces gotowania odbywa się bardzo szybko poprzez silne przenoszenie ciepła przez ściany pieca tandoor, dzięki czemu potrawy zachowują swoją soczystość.

 

Piec tandor marki Amfora to klasyczna wersja pieca tandor, który może stworzyć wiele pysznych dań. Bardziej nadaje się jako stacjonarne miejsce gotowania na działce, na podwórku małej restauracji. Pojemność przestrzeni roboczej pieca tandor pozwala przygotować porcję dla 10-15 osób. Taki tandor pomoże zaskoczyć i zadowolić gości wykwintnym jedzeniem!

 

Opcjonalnie dostępny jest piec tandor Big z pokrywą na zawiasach.

TANDOOR "BIG"

2250 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
krata (etażerka) 3-warstwowa 22cm.
hak do mięsa
miska z kolcami (choinka) 21cm.
poprzeczka uniwersalna
kamień do pieczenia 21cm.
garnek ceramiczny 2L.
Krata (etażerka) 1-warstwowa 22cm.
krata 4-warstwowa 22cm.
stojak-podstawa pod pokrywę
popielnik
podstawa pod tandoor
pokrowiec do pieca tandoor
krata rybna
ruszt grillowy 21 cm.
podstawa pod kazan 5-12L.
szpikulec podwójny
stojak do drobiu 21cm.
kociołek uzbecki 12L.
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Kociołek żeliwny 8L.
Rękawica ognioodporna
kociołek uzbecki 8L.
lyżka wazowa chochla 47cm.
Kociołek żeliwny 12L.

ZESTAW

Szpikulce kute ręcznie: 8 szt.

Pogrzebacz: 1 szt.

Łopatka: 1 szt.

Ruszt paleniskowy: 1 szt.

Poprzeczka O dla szpikulców: 1 szt.

 

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 103 cm.

Wysokość bez pokrywy: 72 cm.

Średnica zewnętrzna: 59 cm.

Średnica wewn. szyi: 25 cm.

Grubość ścianki: 5,5 cm.

Waga: 122,5 kg.

Producent: Amfora Tandoors