Kazan Market

Patelnia azjatycka sadż saj to tradycyjne orientalne naczynie do gotowania zarówno na węglu drzewnym, jak i na otwartym ogniu. Patelnia sadż 49cm pozwala gotować mięso, ryby i warzywa o bogatszych właściwościach smakowych.


Patelnia azjatycka sadż saj kupowana jest przez tych, którzy wolą spędzać czas na łonie natury, łowić ryby lub po prostu relaksować się na świeżym powietrzu, nie zapominając o pysznych potrawach.


Patelnia azjatycka saj ma niewielką wagę i atrakcyjny wygląd. Stal woronowana szybko się nagrzewa i jest łatwa do czyszczenia. Specjalne uchwyty zapewniają wygodne zdejmowanie stalowej patelni sadż z ognia. W dolnej części patelni azjatyckiej sadż wygodnie jest smażyć lub dusić mięso, a warzywa powinny być pieczone na bocznych ścianach. Sadż jest bardzo wygodny w użytkowaniu, a zwłaszcza podczas mieszania potraw. Wewnętrzna przestrzeń patelni saj pozwala przygotować posiłek dla 10 osób.


Patelnia sadż saj nie jest to tylko naczynie, to powód do udochowionego spotkania się z przyjaciółmi i bliskimi przy jednym stole przy smacznym i apetycznym posiłku.

PATELNIA AZJATYCKA SADŻ SAJ 49cm.

220 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 5L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
podstawa pod kazan 5-12L.
łyzka wazowa chochla 40cm.