Kazan Market

Palenisko pod kociołek 8L czyli piec przenośny metalowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno do przyrządzenia urozmaiconych i aromatycznych potraw i gotowania kulinarnych rarytasów, jak i do imprezowania na świeżym powietrzu przy ognisku wspólnie z przyjaciółmi bądź z rodziną.

 

Mimo że palenisko pod kociołek 8L innymi słowy uczag świetnie się nadaje do rekreacyjnego palena ognia, może on pełnić rolę przenośnego grilla, źródła ciepła, a także stylowego sposobu na podświetlenie lub elementu dekoru.

 

Palenisko pod kociołek 8L jako palenisko do kociołka znane również jako piec ogrodowy metalowy umożliwia rozpalenie ognia o płomieniach odpowiedniej wysokości i wielkości, które są niezbędne, aby przyrządzać dania z pomocą kazana (kociołka żeliwnego) czy rusztu. Rozpalony ogień może posłużyć jak do smażenia ryb na patelni, tak i do pieczenia kiełbasek na kijach oraz ziemniaków w żarze. Z paleniskiem do kociołków gotowanie na podwórku stanie się przyjemne i niezwykle proste. Komora spalania pomaga zaoszczędzić drewno na opał przy częstym użytkowaniu.

Oferujemy Państwu również praktyczne kociołki żeliwne czyli kazany, które idealnie harmonizują z tym paleniskiem stalowym uczag.

PALENISKO POD KOCIOŁEK (UCZAG) 8L.

420 zł. z VAT-em

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 8L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
trójnóg do kociołka 8-12L.
podstawa pod kazan 5-12L