Kazan Market

Palenisko pod kociołek 5L jest idealnym rozwiązaniem równie do przyrządzenia różnorodnych i aromatycznych potraw i gotowania kulinarnych arcydzieł, jak i do biesiadowania na świeżym powietrzu przy ognisku wraz z rodziną bądź z przyjaciółmi.

 

Mimo że palenisko pod kociołek 5L kwalifikuje się do praktycznego palenia ognia, może on pełnić rolę mobilnego grilla, źródła ciepła, a także stylowego sposobu na oświetlenie lub elementu dekoracyjnego w ogrodzie.

 

Palenisko pod kociołek (uczag) umożliwia rozpalenie ognia o płomieniach odpowiedniej wielkości i wysokości, które są niezbędne, aby przyrządzać potrawy z pomocą kociołka żeliwnego kazana czy rusztu. Rozpalony ogień może posłużyć do pieczenia kiełbasek na kijach oraz ziemniaków w żarze. Z paleniskiem pod kociołek gotowanie pod chmurką stanie się niezwykle proste i przyjemne. Komora spalania pomaga zaoszczędzić drewno na opał przy częstym użytkowaniu.

Oferujemy Państwu również praktyczne kociołki żeliwne kazany, które idealnie pasują do tego paleniska pod kociołek uczag.

PALENISKO POD KOCIOŁEK (UCZAG) 5L.

370 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna

525 mm.

Średnica

295 mm.

Grubość ścianki

2 mm.

Materiał

stal

Waga

8,5 kg.

Zdejmowane nóżki

4 szt.

Pogrzebacz

1 szt.

Producent

Kukmara

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

kociołek żeliwny 5L.
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
podstawa pod kazan 5-12L.
łyzka wazowa chochla 40cm.