Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

O NAS

KAZAN MARKET to kolejny europejski sklep oferujący wiodące i ekskluzywne urządzenia dla zwolenników gotowania pod chmurką. Wysoka jakość produktów oraz przystępne ceny szybko zdobyły zaufanie i względy klientów. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości przyprzawy, piece tandoor, akcesoria do pieców tandoor, stalowe piece do kociołków, szybkowary, kazany uzbeckie, kociołki żeliwne oraz trójnogi do kociołków.

 

Urządzenia pochodzące od liderów branży "Davr Metall", "DM Grill", "Amfora Tandoors", "Kukmara", "Rashko Baba", "Brizoll" oraz "Biol" będą najlepszą inwestycją.


Nasza firma podtrzymuje rodzinny charakter prowadzenia biznesu i zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta oraz serwis. Zgrany i młody zespół entuzjastów gotowania już od kilku lat popularyzuje nowatorski tryb gotowania w ogrodzie lub na działce za pośrednictwem wielofunkcyjnych urządzeń. Staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom miłośników gotowania.


Zapraszamy do kontaktu!

DLACZEGO MY

JAKOŚĆ
Nasze artykuły to produkty wyposażone we wszystko co niezbędne w dążeniu ku najpyszniejszym smakom.

 

DOŚWIADCZENIE
Każdy z producentów od lat zajmuje się stworzeniem wysokiej klasy wyrobów przez stosowanie najlepszych surowców oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. 

 

ESTETYKA
Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia synteza trwałości oraz piękna.

 

NA CO DZIEŃ
Oferowane towary są fascynujące i funkcjonalne. Z nami piknik trwa non-stop przez cały rok.

GWARANCJA
Okres gwarancji na przedstawione produkty wynosi od 12 miesięcy.

 

ZNIŻKI
Cenimy naszych klientów, szczególnie stałych. Dlatego proponujemy skumulowane rabaty, a do tego unikalne ceny towarów w momencie sezonowej wyprzedaży.

 

DOSTAWA
Zamówienia są wysyłane po 100% przedpłacie lub za pobraniem.

 

ODBIÓR OSOBISTY
Przyjdź, wybierz, zapłać gotówką i odbierz z naszego głównego magazynu w Warszawie.

INFORMACJE