Kazan Market

Mangał do szaszłyków "CLASSIC" w standardzie wyposażony jest w kratkę oraz wygodną dolną półke, na której można trzymać kolejne kawałki jedzenia, talerze i przybory do grilla.

 

Mangał "CLASSIC" opcjonalnie można wyposażyć w szpikulce na szaszłyk w tym w szpikulce na kebab, w pomocną pokrywę z precyzyjnym termometrem, która przyspieszy proces gotowania i ochroni przed wiatrem czy w przypadku niewielkiego deszczu oraz w nakładkę na mangal - podstawkę pod kazan, kociołek żeliwny albo patelnię żeliwną.

 

Z mangałem "CLASSIC" Twoje wcześniejsze umiejętności grillowania zostaną ulepszone!  Ale grillowanie to nie wszystko! Czasem, warto jednak nieco bardziej poszaleć z kreatywnością, poszukać ciekawych inspiracji, a nawet stworzyć autorskie połączenia, by zaskoczyć i zachwycić swoich najbliższych.

 

Czy wiesz, że na mangale możesz upiec również pyszne, chrupiące pizze? Tak, to możliwe! Upiecz pizzę na grillu węglowym! Możesz umieścić pizzę bezpośrednio na ruszcie, ale pizza stanie się jeszcze smaczniejsza i bardziej chrupiąca jeśli użyjesz do jej pieczenia prawdziwego kamienia do pizzy. Po umieszczeniu pizzy na kamieniu wchłonie on wilgoć z ciasta, zapewniając smaczną, chrupiącą bazę, taką jak lubisz najbardziej. Mangal gril pomoże upiec doskonały chleb, focaccię i nawet rogaliki.

 

Mangał "CLASSIC" to domowa wędzarnia o kompaktowych rozmiarach. Wędzenie jako jedna z najstarszych metod przyrządzania potraw nigdy nie było tak przyjemne! Długie wędzenie w niskiej temperaturze w aromatycznym dymie nadaje rybom, warzywom lub mięsu niepowtarzalny wędzony smak. Sekretem dobrego wędzenia jest sztuka odpowiedniego dozowania aromatycznego drewna! Podczas wędzenia kluczowe czynniki to odpowiednia temperatura oraz oczywiście dym.

 

Czas pokazać na co Cię stać!

MANGAŁ GRILL WĘGLOWY "CLASSIC" 3mm - SZCZEGÓŁOWY OPIS

Mangał "CLASSIC" to zaawansowany i solidny sprzęt do całorocznego przyrządzania posiłków zarówno dla dużej, jak i małej rodziny na świeżym powietrzu.

 

Mangał do szaszłyków "CLASSIC" wyróżnia się kompaktową konstrukcją, prostym montażem i wyposażeniem w szereg udogodnień.

 

Mangal grill "CLASSIC" proponuje wszystkim koneserom przygotowywania aromatycznych potraw unikalne połączenie grilla, wędzarki, paleniska oraz piekarnika. Mangał "CLASSIC" sprawdzi się też w domu amatora i grillowego wyjadacza.

 

Przyrządzenie potraw z mangałem "CLASSIC" to doskonała okazja nie tylko, by podszlifować swoje kulinarne umiejętności, ale również doskonały pretekst do wspólnego i przede wszystkim aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Mangal grill został zbudowany z dobrej jakościowo stali o grubości 3mm i będzie Ci służyć przez lata. Mangal gril jest stabilny, a całość prezentuje się masywnie i elegancko.