Kazan Market

Kociołek na ognisko kazan z patelnią BRIZOLL 8L to tradycyjny wszechstronny półkulisty kociołek do gotowania potraw na otwartym ogniu. Żeliwna patelnia pokrywa z uchwytami BRIZOLL idealnie nadaje się do smażenia i pieczenia na piecu uczag i grillu albo na kuchence oraz w piekarniku, ale może też służyć jako pokrywa do naczyń.

 

Kociołek na ognisko BRIZOLL 8L w zestawie z z patelnią żeliwną wykonany z żeliwa i umożliwia przyrządzanie różnorodnych dań powalających swym oryginalnym smakiem i zapachem. Kociołek na ognisko z patelnią BRIZOLL 8L można również używać nawet do pieczenia chleba!

 

Kociołek na ognisko czyli kazan BRIZOLL 8L z patelnią pokrywką znakomicie sprawdzi się w ogrodach przydomowych i na działkach. Wielu z nas lubi pojechać za miasto i w przyjemnym gronie bliskich w otoczeniu przyrody przygotować nad ogniskiem smaczne, aromatyczne jedzenie, które będzie rozpływać się w ustach. Kociołek BRIZOLL 8L stał się popularnym gadgetem podczas wyjazdów w plener oraz weekendowych biwaków. Kociołek z patelnią BRIZOLL to inwestycja w życie towarzyskie i rodzinne, która zwróci się w postaci wielu miłych chwil.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne piece metalowe uczagi, które idealnie pasują do kociołka na ognisko.

KOCIOŁEK ŻELIWNY 8L Z PATELNIĄ Brizoll

295 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
piec do kociołka żeliwnego 8L
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
trójnóg do kociołka 8-12L.
podstawa pod kazan 5-12L