Kazan Market

Kociołek na ognisko BRIZOLL 12L z patelnią to tradycyjny kazan żeliwny do gotowania potraw na otwartym ogniu. Wykonany z wysokiej jakości stopu żeliwa kazan do gotowania BRIZOLL 12L sprawia, że przygotowane ciepłe potrawy wprost rozpływają się w ustach. Kociołek na ognisko z patelnią BRIZOLL 12L perfekcyjnie sprawdza się przy grillowaniu w plenerze, ale i w ogródkowych sceneriach.

 

Żeliwna patelnia pokrywka niska z uchwytami BRIZOLL idealnie nadaje się do smażenia i pieczenia na otwartym ognisku i grillu oraz na kuchence i w piekarniku, ale może też służyć jako pokrywa do naczyń.

 

W kociołku żeliwnym przyrządzimy dziesiątki różnych potraw, możemy zapiekać, gotować, smażyć i dusić nieprzerwanie przez cały rok.

 

Kociołek na ognisko BRIZOLL 12L z patelnią jest dobrze znany miłośnikom gotowania w ogródku przydomowym lub na działce. Gotowanie w kociołku żeliwnym z patenią to również przyjemność związana z przebywaniem na świeżym powietrzu, która sprzyja polepszeniu kulinarnych umiejętności. Kociołek na ognisko stał się przyjacielem i popularnym gadżetem podczas wyjazdów plenerowych oraz weekendowych biwaków. Kociołek na ognisko BRIZOLL 12L z patelnią to inwestycja w życie towarzyskie i rodzinne, która zwróci się w postaci wielu miłych chwil!

 

Oferujemy Państwu również praktyczne paleniska metalowe uczagi, które idealnie pasują do kociołka na ognisko.

KOCIOŁEK ŻELIWNY 12L Z PATELNIĄ Brizoll

340 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
piec do kociołka żeliwnego 12L
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
trójnóg do kociołka 8-12L.
podstawa pod kazan 8-16L.