Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Grill węglowy "Picnic XL" wykonany z czarnej stali, grubość blachy wynosi 2mm. Grill węglowy wyróżnia się trwałym wykonaniem oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Grill węglowy "Picnic XL" grill na drewno i na węgiel umożliwia gotowanie na węglu drzewnym lub drewnie opałowym. Podczas spalania i żarzenia się drewna wydziela się specyficzny aromat dymu, nadający potrawom charakterystyczny smak, niemożliwy do uzyskania podczas grillowania z wykorzystaniem węgla czy brykietu. Grill węglowy umożliwia przygotowanie, pieczenie i serwowanie wszystkiego na zewnątrz, gdzie odbywa się impreza.

 

  • Przemyślany rozmiar pozwala gotować na szpikulcach, na ruszcie, w kazanie oraz na patelni. Pachnący szaszłyk można upiec z mięsa, ryb, warzyw.
  • System mocowania szpikulców QuadFix: szpikulce mocowane są w 4 pozycjach, co pozwala równomiernie smażyć mięso ze wszystkich stron.
  • Grill węglowy "Picnic XL" pokryty specjalną żaroodporną farbą zapewniającą trwałe użytkowanie. Powłoka nakładana jest w kabinach lakierniczych, a następnie utwardzana przez ogrzewanie w specjalnym piecu.
  • Składana konstrukcja i optymalne wymiary ułatwiają transport i przechowywanie.

 

Grill węglowy "Picnic XL" pomoże przygotować nie tylko najpopularniejsze klasyki, ale również zaskakujące dania z różnych zakątków świata. Grill ogrodowy to wspaniały sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu i delektowania się pysznymi potrawami.

GRILL WĘGLOWY "PICNIC XL" 2 mm.

470 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
Uzbecki kazan 8 L
Ruszt do grilla BBQ

Ruszt do grilla BBQ

Łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Łyżka wazowa chochla 47cm.
Nakładka na grill węglowy

Nakładka na grill węglowy

Szpikulec do kebaba 55 cm.

Szpikulec do kebaba 55 cm.

Szpikulec 55 cm.
Patelnia żeliwna 36 cm niska

Szpikulec 55 cm.

SPECYFIKACJA

Iłość szpikulców: dla 7 szt.

Grubość blachy: 2 mm.

Palenisko (D x S x W), cm.: 44x27x15

Zdejmowane nogi: tak

Wysokość: 76 cm.

Waga: 8 kg.

 

ZESTAW

✓ mangał Picnic XL

✓ nogi 4 szt.