Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Grill węglowy "Picnic XL" wykonany z czarnej stali, grubość blachy wynosi 2mm. Grill węglowy wyróżnia się trwałym wykonaniem oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Grill węglowy "Picnic XL" grill na drewno i na węgiel umożliwia gotowanie na węglu drzewnym lub drewnie opałowym. Podczas spalania i żarzenia się drewna wydziela się specyficzny aromat dymu, nadający potrawom charakterystyczny smak, niemożliwy do uzyskania podczas grillowania z wykorzystaniem węgla czy brykietu. Grill węglowy umożliwia przygotowanie, pieczenie i serwowanie wszystkiego na zewnątrz, gdzie odbywa się impreza.

 

  • Przemyślany rozmiar pozwala gotować na szpikulcach, na ruszcie, w kazanie oraz na patelni. Pachnący szaszłyk można upiec z mięsa, ryb, warzyw.
  • System mocowania szpikulców QuadFix: szpikulce mocowane są w 4 pozycjach, co pozwala równomiernie smażyć mięso ze wszystkich stron.
  • Grill węglowy "Picnic XL" pokryty specjalną żaroodporną farbą zapewniającą trwałe użytkowanie. Powłoka nakładana jest w kabinach lakierniczych, a następnie utwardzana przez ogrzewanie w specjalnym piecu.
  • Składana konstrukcja i optymalne wymiary ułatwiają transport i przechowywanie.

 

Grill węglowy "Picnic XL" pomoże przygotować nie tylko najpopularniejsze klasyki, ale również zaskakujące dania z różnych zakątków świata. Grill ogrodowy to wspaniały sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu i delektowania się pysznymi potrawami.

GRILL WĘGLOWY "PICNIC XL" 2 mm.

470 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
Uzbecki kazan 8 L
szumówka 47cm.
chochla 47cm
Patelnia sadż 40cm

SPECYFIKACJA

Iłość szpikulców: dla 7 szt.

Grubość blachy: 2 mm.

Palenisko (D x S x W), cm.: 44x27x15

Zdejmowane nogi: tak

Wysokość: 76 cm.

Waga: 8 kg.

 

ZESTAW

✓ mangał Picnic XL

✓ nogi 4 szt.

Szpikulec do grilla wąski 55 cm.
Szpikulec do grilla szeroki 55 cm.
Ruszt do grilla BBQ
Nakładka na grill węglowy