Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Grill węglowy "Mini" wykonany ze stali, grubość blachy wynosi 3 mm! Grill węglowy ma naprawdę wielkie możliwości. Grill węglowy umożliwia gotowanie na węglu drzewnym lub drewnie opałowym. Grill węglowy "Mini" pozwala na uzyskanie charakterystycznego, dymnego smaku czego nie dają grille gazowe. Potrawy przygotowane na grillu opalanym drewnem są znaczenie zdrowsze dla spożywających je biesiadników.

 

  • Przemyślany rozmiar pozwala gotować na szpikulcach, na ruszcie, w kazanie oraz na patelni. Pachnący szaszłyk można upiec z mięsa, ryb, warzyw.
  • System mocowania szpikulców QuadFix: szpikulce mocowane są w 4 pozycjach, co pozwala równomiernie smażyć mięso ze wszystkich stron.
  • Grill węglowy "Mini" pokryty specjalną żaroodporną farbą zapewniającą trwałe użytkowanie. Powłoka nakładana jest w kabinach lakierniczych, a następnie utwardzana przez ogrzewanie w specjalnym piecu.
  • Dolna półka mocuje nogi i zapewnia ogólną sztywność całej konstrukcji, a także służy do komfortowego korzystania. Dolna półka to funkcjonalny element, umożliwiający bezpieczne odłożenie brykietu lub innych akcesoriów.
  • Składana konstrukcja i optymalne wymiary ułatwiają transport i przechowywanie.

 

Grill węglowy "Mini" ze stali 3 mm jest doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników całorocznego grillowania i gotowania na sojej działce. Grille węglowe cieszą się uznaniem użytkowników indywidualnych oraz profesjonalnych kucharzy. Grill węglowy pozwoli przygotowywać potrawy, których nigdy dotąd nie robiliśmy.

GRILL WĘGLOWY "MINI" 3 mm.

590 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE

SPECYFIKACJA

Iłość szpikulców: dla 6 szt.

Grubość blachy: 3 mm.

Palenisko (D x S x W), cm.: 48x30x17

Zdejmowane nogi: tak

Wysokość: 85 cm.

Waga: 15 kg.

 

ZESTAW

✓ mangał Mini

✓ nogi 4 szt.

✓ dolna półka

Ruszt do grilla BBQRuszt do grilla BBQRuszt do grilla BBQRuszt do grilla BBQRuszt do grilla BBQ
Szpikulec do grilla wąski 55 cm.Szpikulec do grilla wąski 55 cm.Szpikulec do grilla wąski 55 cm.Szpikulec do grilla wąski 55 cm.Szpikulec do grilla wąski 55 cm.
Szpikulec do grilla szeroki 55 cm.Szpikulec do grilla szeroki 55 cm.Szpikulec do grilla szeroki 55 cm.Szpikulec do grilla szeroki 55 cm.Szpikulec do grilla szeroki 55 cm.
Patelnia sadż 40cmPatelnia sadż 40cmPatelnia sadż 40cmPatelnia sadż 40cmPatelnia sadż 40cm
szumówka 47cm.szumówka 47cm.szumówka 47cm.szumówka 47cm.szumówka 47cm.
Uzbecki kazan 8 LUzbecki kazan 8 LUzbecki kazan 8 LUzbecki kazan 8 LUzbecki kazan 8 L
Nakładka na grill węglowyNakładka na grill węglowyNakładka na grill węglowyNakładka na grill węglowyNakładka na grill węglowy
chochla 47cmchochla 47cmchochla 47cmchochla 47cmchochla 47cm