Kazan Market

Garnek żeliwny 6L marki BIOL wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa, posiada żeliwną pokrywę oraz uchwyt do zawieszenia nad paleniskiem.


Grube dno i ścianki naczynia gwarantują równomierne nagrzewanie się całej powierzchni i długie utrzymywanie ciepła. Ciężka żeliwna pokrywa ściśle przylega do garnka i zapobiega wydostawaniu się pary. Czy jest coś smaczniejszego niż warzywa (kapusta, marchew, ziemniaki, pietruszka) i pyszne mięso duszone powoli na ogniu. Niebo w gębie!


Garnek żeliwny 6L umożliwi przygotowanie zup, gulaszu, oraz rożnego rodzaju potraw jednogarnkowych zarówno  w przydomowym ogrodzie, jak i w czasie wyjazdów na łono natury, na kampingu i pod namiotami. Głęboki kształt kociołka pozwoli na zrobienie praktycznie każdego dania, nie tylko tradycyjnego kociołka myśliwskiego czy kociołka węgierskiego.


Pojemność podana przez producenta mierzona jest do rantów garnka, rzeczywista użytkowa pojemność jest mniejsza o około 1 - 1,5 litra. Pojemność garnka jest zwykle wybierana na podstawie proporcji ile osób – tyle litrów.


Według koneserów smaczne danie z ogniska można otrzymać jedynie z kociołka z czystego żeliwa, niepokrytego w środku emalią. Taki kociołek garnek żeliwny pozwoli z naszych codziennych składników wyczarować kulinarne arcydzieła. A solidna i trwała konstrukcja zapewni użytkowanie przez długie lata.


Świeże powietrze, wypróbowanie nowych dań z kociołka i towarzystwo bliskich osób to przepis na wyjątkowo udane chwili!

GARNEK ŻELIWNY 6L.

225 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy

155 mm.

Średnica

260 mm.

Średnica dna

118 mm.

Średnica z uchwytami

320 mm.

Grubość

4,2 mm.

Waga

5,2 kg.

Płaskie dno

tak

Pojemność

6 l.

Producent

Biol

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
łyżka cedzakowa szumówka 40cm.
stojak trójnóg na ognisko
łyzka wazowa chochla 40cm.
Rękawica ognioodporna