Kazan Market

Garnek żeliwny 15L marki BIOL wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa szarego, posiada żeliwną pokrywę oraz uchwyt do zawieszenia nad paleniskiem.

 

Grube dno i ścianki naczynia gwarantują równomierne nagrzewanie się całej powierzchni i długie utrzymywanie ciepła. Ciężka żeliwna pokrywa ściśle przylega do garnka i zapobiega wydostawaniu się pary. Czy jest coś smaczniejszego niż warzywa (kapusta, marchew, ziemniaki, pietruszka) i pyszne mięso duszone powoli na ogniu. Niebo w gębie!

 

Garnek żeliwny 15L umożliwi przygotowanie zup, gulaszu, oraz rożnego rodzaju potraw jednogarnkowych zarówno  w przydomowym ogrodzie, jak i w czasie wyjazdów na łono natury, na kampingu i pod namiotami. Głęboki kształt kociołka pozwoli na zrobienie praktycznie każdego dania, nie tylko tradycyjnego kociołka myśliwskiego czy kociołka węgierskiego.

 

Pojemność podana przez producenta mierzona jest do rantów garnka, rzeczywista użytkowa pojemność jest mniejsza o około 1 - 1,5 litra. Pojemność garnka jest zwykle wybierana na podstawie proporcji ile osób – tyle litrów.

 

Według koneserów smaczne danie z ogniska można otrzymać jedynie z kociołka z czystego żeliwa, niepokrytego w środku emalią. Taki garnek żeliwny pozwoli z naszych codziennych składników wyczarować kulinarne arcydzieła. A solidna i trwała konstrukcja zapewni użytkowanie przez długie lata.


Świeże powietrze, wypróbowanie nowych dań z kociołka i towarzystwo bliskich osób to przepis na wyjątkowo udane chwili!

GARNEK ŻELIWNY 15L.

430 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy

210 mm.

Średnica

360 mm.

Średnica dna

181 mm.

Średnica z uchwytami

425 mm.

Grubość

4,2 mm.

Waga

11 kg.

Płaskie dno

tak

Pojemność

15 l.

Producent

Biol

DODATKOWE WYPOSAŻENIE
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
Stojak trójnóg na ognisko
łyzka wazowa chochla 47cm.
Rękawica ognioodporna