Kazan Market
trójnóg do kociołka 15L 18L 22L
chochla 47cm.
rękawica ognioodporna
szumówka 47cm.

Garnek aluminiowy 8 litrów - najistotniejszy element wyposażenia każdego ogniska. Garnki aluminiowe doskonale nadają się do stosowania na pikniku w ogrodzie, na kempingach, biwakach. Polecane na wyprawy wędkarskie, survivalowe, kajakowe i polowania.


Osobliwością tych modeli kociołków garnków jest wygoda i praktyczność. Garnki z odlewanego aluminium mają pogrubione ściany i dno 2,4-4mm. Równomiernie się nagrzewają, wytrzymują obciążenie (nie odkształcają się). Do produkcji naczyń stosuje się stop aluminium przeznaczony do wytwarzania produktów mających kontakt z żywnością, produkcja wolna od kwasu perfluorooktanowego (PFOA Free).


Pod względem wytrzymałości i trwałości aluminiowe kociołki garnki niewiele ustępują żeliwnym. A jeśli chodzi o wyprawy do natury, mniejsza waga jest niezaprzeczalną zaletą i ważnym argumentem na ich korzyść.

Jest to dość głębokie i pojemne naczynie, które ma szerokie możliwości. Garnek aluminiowy 8 litrów pozwala przygotować sycące i przede wszystkim oryginalne w smaku jednogarnkowe potrawy: bogaty w mięso i warzywa gulasz, aromatyczną zupę rybną z ogniska, jak również i inne znakomite dania (prażonki, duszonki, pieczonki). Nic tak nie smakuje i nie rozgrzewa jak dania z kociołka!

GARNEK ALUMINIOWY 8L.

150 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy ..................

168 mm.

Średnica ................................................

300 mm.

Grubość .................................................

2,4-4 mm.

Waga .....................................................

1,68 kg.

Płaskie dno ..........................................

tak

Pojemność ...........................................

8 l.

Materiał ................................................

aluminium

Pokrywa ................................................

aluminium

Producent .............................................

Biol

DODATKOWE WYPOSAŻENIE