Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

NASI PRODUCENCI

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, proponujemy sprzęt oraz urządzenia renomowanych firm takich jak Amfora, Biol oraz Kukmara. Różnorodność asortymentu, jaki oferuje nasz sklep, pozwala na organizację procesu gotowania na otwartej przestrzeni o każdym profilu.

 

Z przyjemnością chcemy poinformować Państwa, że wśród producentów znajdują się tylko Ci najbardziej znani i cenieni na całym świecie, którzy posiadają certyfikaty jakościowe. Produkcja oferowanych przez nasz sklep produktów odbywa się według najwyższych standardów międzynarodowych, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i niezawodność.

 

Dążąc do perfekcji ciągle poszerzamy i doskonalimy swoją ofertę współpracując jedynie ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami starając się dopasować do potrzeb rynku.

 

Sprawdź naszych producentów!

Firma Amfora jest liderem w produkcji pieców tandoor od 1998 roku. Produkty marki Amfora znane są nie tylko w rodzimym regionie (region rostowski), ale także poza Rosją. Amfora kreuje i produkuje gliniane piece tandoor najwyższej jakości, dlatego zdobywa uznanie użytkowników z całego świata i są sprzedawane w krajach WNP, Europy Wschodniej i Zachodniej, Kanadzie oraz Azji Środkowej. Piece tandoor są przeznaczone do gotowania różnorodnych potraw. Szczególną uwagę producent przywiązuje do wyglądu swoich produktów: dekoruje powierzchnie pieców tandoor reliefowymi ornamentami i kutymi elementami metalowymi. Dlatego piec tandoor należy postrzegać nie tylko jako wygodny i piękny ogrodowy piec ceramiczny, ale także jako wykwintny i oryginalny element dekoracyjny czyli jako prezent.

 

Obecnie linia pieców tandoor składa się z 11 modeli o różnych kształtach i pojemnościach - tego stuprocentowo wystarczy, aby zaspokoić potrzeby  i preferencje potencjalnych nabywców. Specjaliści firmy Amfora ciągle stawią na innowacje i rozwój oraz dbają o wygodę użytkowania. Producent dąży do osiągnięcia doskonałości w projektowaniu i wytwarzaniu swoich produktów i oferuje klientom najlepszą możliwą wartość oraz szczególną dbałość o szczegóły.

 

Jak pokazuje praktyka, zainteresowanie zakupem pieca tandoor najczęściej wyrażają mężczyźni i kobiety, którzy cenią przyjazność dla środowiska, prowadzą zdrowy tryb życia i dążą do kulinarnych eksperymentów. Zgodnie z otrzymanymi opiniami, większość docelowych odbiorców pozytywnie ocenia doświadczenia związane z korzystaniem z pieca tandoor, dlatego uważa zakup za całkowicie rozsądny i uzasadniony. Z zastrzeżeniem wymagań eksploatacyjnych piec tandoor będzie służył przez dziesięciolecia.

Firma Biol - jest wiodącym ukraińskim producentem o bardzo szerokim asortymencie wyrobów z żeliwa do użytku domowego lub poza domem. Przemyślane produkty żeliwne są znane na rynkach krajów WNP i Europy od ponad 18 lat. Wszystkie produkty są wytwarzane przy użyciu nowoczesnego sprzętu i spełniają najwyższe wymagania jakościowe Unii Europejskiej. Badania i analiza rynku oraz ciągłe innowacje są podstawą kształtowania pozytywnego wizerunku marki Biol.

 

Dla tych, którzy cenią sobie prawidłowe i zdrowe odżywianie, wybierają naczynia żeliwne wykonane ze znanego materiału - żeliwa szarego.  Żeliwo to bardzo wdzięczny materiał, który nie traci swoich właściwości nawet przy częstym użytkowaniu. Kociołki żeliwne znajdują swoje zastosowanie w różnych okolicznościach przyrody, czy jest to kameralne rodzinne grillowanie, biwak czy odpoczynek na campingu. Garnki żeliwne i kazany służą przede wszystkim miłośnikom pyszności z kuchni ogrodowej,  zdobywając uznanie coraz liczniejszej rzeszy odbiorców w Polsce.


Zalety naczyń żeliwnych (kociołek żeliwny, patelnia żeliwna, garnek żeliwny, kazan): 

  • kociołki żeliwne są bardzo wytrzymałe na zużycie i  wytrzymają dłużej niż jakiekolwiek inne naczynie, prawie niemożliwe jest ich zepsucie;

  • żeliwo jest idealne do grillowania, gotowania, pieczenia;

  • odpowiednia pielęgnacja zapobiega przywieraniu jedzenia do ścianek kociołka żeliwnego i ryzyku przypalenia żywności;

  • naczynia żeliwne nagrzewają się powoli, powoli się ochładzają i mają niewielką przewodność cieplną, dzięki czemu potrawy gotują się równomiernie i mają delikatny i niepowtarzalny smak. 

 

Oprócz wszystkich wymienionych właściwości nieodłącznie związanych z żeliwem firma Biol dodała szereg własnych rozwiązań do konstrukcji swoich naczyń, które służą do wygodniejszego ich użytkowania.

Firma Kukmara - jeden z głównych rosyjskich producentów naczyń z odlewanego aluminium, naczyń z powłoką nieprzywierającą, artykułów turystycznych i rekreacyjnych. Historia zakładu rozpoczęła się w 1950 roku wraz z otwarciem warsztatu do produkcji aluminiowych naczyń kuchennych. Dziś Kukmara jest znana w krajach WNP oraz krajach bliskiej i dalekiej zagranicy.

 

Marka Kukmara łączy w sobie najlepsze tradycje starożytności z nowoczesnymi innowacjami, zaawansowaną jakością i sprawdzoną niezawodnością. Wszystkie produkty i materiały używane do produkcji są regularnie poddawane starannej kontroli zgodności z dokumentacją regulacyjną i techniczną w tym z normami bezpieczeństwa zdrowotnego przez agencje rządowe i wewnętrzną służbę kontroli jakości.

 

Tworząc produkty w oparciu o zaawansowane technologie i bogate doświadczenie firma Kukmara dąży do doskonałości w zakresie wygody, piękna i estetyki!

KukmaraKukmaraKukmaraKukmaraKukmara
BiolBiolBiolBiolBiol
Amfora TandoorsAmfora TandoorsAmfora TandoorsAmfora TandoorsAmfora Tandoors