Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Kazan garnek z patelnią BRIZOLL to tradycyjny wszechstronny półkulisty kazan żeliwny do gotowania potraw na otwartym ogniu. Żeliwna patelnia pokrywa z uchwytami BRIZOLL idealnie nadaje się do smażenia i pieczenia na piecu uczag i grillu albo na kuchence oraz w piekarniku, ale może też służyć jako pokrywa do naczyń.

 

Kazan garnek 8L BRIZOLL w zestawie z patelnią wykonane są z żeliwa i umożliwiają przyrządzanie różnorodnych dań powalających swym oryginalnym smakiem i zapachem. Kazan garnek na ognisko z patelnią można również używać nawet do pieczenia chleba!

 

Kazan garnek BRIZOLL 8L z patelnią pokrywką znakomicie sprawdzi się w ogrodach przydomowych i na działkach. Wielu z nas lubi pojechać za miasto i w przyjemnym gronie bliskich w otoczeniu przyrody przygotować nad ogniskiem smaczne, aromatyczne jedzenie, które będzie rozpływać się w ustach. Kazan BRIZOLL 8L stał się popularnym gadgetem podczas wyjazdów w plener oraz weekendowych biwaków. Kazan z patelnią to inwestycja w życie towarzyskie i rodzinne, która zwróci się w postaci wielu miłych chwil.

 

Oferujemy Państwu również praktyczne paleniska stalowe uczagi, które idealnie pasują do kazana na ognisko.

UKRAINISCHER KAZAN 8L MIT BRATPFANNE Brizoll

350 zł. z VAT-em
ZUSÄTZLICHE AUSRÜSTUNG
piec do kociołka 8L

SPECYFIKACJA

Wysokość bez patelni

136 mm.

Średnica

360 mm.

Grubość

4 mm.

Waga

7,2 kg.

Płaskie dno

nie

Pojemność

8 l.

Materiał

żeliwo

Pokrywa-patelnia

żeliwo

Producent

Brizoll

podstawa pod kazan 5-12L
palenisko do kociołka 12L
Fajerki krążki do paleniska 12L
Grill węglowy CLASSIC 3mm.
nakładka na grill węglowy
chochla 47cm
szumówka 47cm.