Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Kazan garnek na ognisko 12L BRIZOLL z patelnią to tradycyjny kazan żeliwny do gotowania potraw na otwartym ogniu. Wykonany z wysokiej jakości stopu żeliwa kazan garnek BRIZOLL 12L sprawia, że przygotowane ciepłe potrawy wprost rozpływają się w ustach. Kazan garnek z patelnią BRIZOLL 12L perfekcyjnie sprawdza się przy grillowaniu w plenerze, ale i w ogródkowych sceneriach.

 

Żeliwna patelnia pokrywka niska z uchwytami idealnie nadaje się do smażenia i pieczenia na otwartym ognisku i grillu oraz na kuchence i w piekarniku, ale może też służyć jako pokrywa do naczyń.

 

W kazanie garnku żeliwnym przyrządzimy dziesiątki różnych potraw, możemy zapiekać, gotować, smażyć i dusić nieprzerwanie przez cały rok.

 

Kazan garnek 12L BRIZOLL z patelnią jest dobrze znany miłośnikom gotowania w ogródku przydomowym lub na działce. Gotowanie w kazanie żeliwnym z patenią to również przyjemność związana z przebywaniem na świeżym powietrzu, która sprzyja polepszeniu kulinarnych umiejętności. Kazan garnek na ognisko stał się przyjacielem i popularnym gadżetem podczas wyjazdów plenerowych oraz weekendowych biwaków. Kazan garnek z patelnią to inwestycja w życie towarzyskie i rodzinne, która zwróci się w postaci wielu miłych chwil!

 

Oferujemy Państwu również praktyczne paleniska stalowe uczagi, które idealnie pasują do kociołka na ognisko.

UKRAINISCHER KAZAN 12L MIT BRATPFANNE Brizoll

500 zł. z VAT-em

SPECYFIKACJA

Wysokość bez patelni

154 mm.

Średnica

400 mm.

Grubość

4 mm.

Waga

10,3 kg.

Płaskie dno

nie

Pojemność

12 l.

Materiał

żeliwo

Pokrywa-patelnia

żeliwo

Producent

Brizoll

ZUSÄTZLICHE AUSRÜSTUNG
piec do kociołka żeliwnego 12L
łyżka cedzakowa szumówka 47cm.
trójnóg do kociołka 8-12L.
podstawa pod kazan 8-16L.