Kazan Market

Funkcjonalność. W piecu tandoor można przyrządzić znacznie większą liczbę różnorodnych potraw niż w innych urządzeniach.

 

Unikatowość smaku. Piec tandoor zapewnia wyjątkową soczystość przygotowanego produktu. Z powodu szoku termicznego mięso, warzywa i owoce umieszczone w rozgrzanym do prawie 400 °C piecu tandoor zachowują wewnątrz wilgoć, dzięki czemu są soczyste, a nie wysuszone.

 

Piec tandoor gotuje bez Twojego udziału. Podczas smażenia potraw na grillu konieczne jest ciągłe monitorowanie równomierności zapiekania (np. obracać lub przekładać). W piecu tandoor wystarczy kontrolować tylko czas pieczenia. Ponadto potrawy gotują się znacznie szybciej niż na grillu.

 

Korzystaj z pieca tandoor przez cały rok. Będziesz mógł przygotować swoje kulinarne przysmaki o prawie każdej porze. Warunki pogodowe nie odgrywają tak istotnej roli jak w przypadku grillowania.

 

Zdrowe jedzenie. Piece tandoor działają na zupełnie innej zasadzie niż grille. W trakcie przygotowania w piecu tandoor potrawy nie mają kontaktu z ogniem i nie tworzą się substancje rakotwórcze.

 

Design. Oryginalny, niezwykle elegancki i modny piec tandoor odmieni wygląd ogrodu, a także uprzyjemni gotowanie na wolnym powietrzu. Powierzchnia pieców tandoor zdobiona reliefowymi ornamentami i kutymi elementami metalowymi. Dzięki naturalnemu kolorowi piec tandoor pięknie będzie się prezentował wśród zieleni.

 

Świetny prezent. Piec tandoor zyskuje na popularności i jest najnowszym trendem w kuchni pod chmurką. Niemal każdy z radością gotuje na ogniu, uwielbia soczyste potrawy z żaru i będzie zadowolony z takiego prezentu. A prezent jest niezwykły, oryginalny i pożyteczny!

TANDOOR ODER GARTENGRILL?