Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Sadż (saj) to wysokiej jakości uniwersalna patelnia żeliwna używana na Wschodzie, zarówno do całorocznego przygotowania soczystych mięs i warzyw, jak i do pieczenia tortilli, lepioszek lub chlebków. Żeliwny saj przekształci potrawy w kulinarne arcydzieła kuchni orientalnej.

 

Patelnia sadż BRIZOLL to jest coś pomiędzy pojemnym żeliwnym kazanem z pokrywką a zwykłą płaską patelnią żeliwną. Sadż to jest niska i wklęsła patelnia żeliwna, która od dawna jest używana w Azerbejdżanie do przygotowywania i serwowania narodowej potrawy sajici.

 

Patelnia saj będzie niezbędna zarówno na rodzinne, jak i grupowe obiady i kolacje pod gołym niebem. Innymi słowy  patelnia saj doskonale sprawdzi się zarówno w warunkach biwakowych, jak również do przygotowywania rodzinnej uczty w ogrodzie.

 

Patelnię saj można umieścić na grillu, węgielkach, nad ogniskiem lub na palniku gazowym.

 

Patelnia sadż to akcesorium, które pozytywnie zaskoczy Cię na każdym biwaku. Dzięki niej nawet z dala od domu będziesz rozwijać kulinarny talent i doskonale bawić się w czasie gotowania.

 

Dla wygody użytkowania i mieszania potraw zalecamy zakup większtch saji. Na przykład, saj o średnicy 40-45 cm nadaje się dla 4-5 osób.
Żeliwna patelnia sadż, to nie jest tylko naczynie, to powód, aby spotkać się z przyjaciółmi przy jednym stole.

SAJ, SADZH, GUSSEISEN BRATPFANNE BRIZOLL 40 CM

265 zł. z VAT-em
ZUSÄTZLICHE AUSRÜSTUNG
Grill węglowy CLASSIC 3mm
Grill węglowy MINI 3mm
palenisko do kociołka 8L
trójnóg do kociołka 8-12L

SPECYFIKACJA

Wysokość bez pokrywy

65 mm.

Średnica

400 mm.

Średnica z uchwytami

480 mm.

Grubość

4 mm.

Waga

4,4 kg.

Płaskie dno

nie

Producent

Brizoll

Nakładka na grill węglowy
palenisko z kominem do kociołka 8L
szumówka 40cm.
szumówka 40cm.