Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Ruszt do grilla żeliwny od Davr Metall (Uzbekistan) łączy w sobie nowoczesny wygląd oraz wysoką jakość wykonania, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie, a przygotowane na ruszcie żeliwnym potrawy będą całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.

 

Ruszt do grilla jest to stabilny i ciężki ruszt odlewany z żeliwa. Jego prostokątna powierzchnia grillowania ma wymiary: 40x46 cm. Na ruszcie żeliwnym do grilla możemy szybko przyrządzić posiłek dla rodziny lub znajomych.

 

Wskazówki dotyczące użytkowania:

Ruszt żeliwny pasuje do grilli wszelkiego rodzaju: do grilla gazowego, grilla na węgiel drzewny. Ten ruszt jest wygodny w użyciu na grillu węglowym (mangał) lub na innym stojaku nad paleniskiem, który zostanie samodzielnie wybudowany.

 

Ruszt do grilla żeliwny nie jest pokryty emalią, właśnie dlatego ruszt wymaga konserwacji poprzez wypalenie i pokrycie rusztu z obu stron olejem roślinnym. 

 

Ruszt żeliwny do grilla posiada specjalnie dobraną grubość i kształt prętów, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewa, i długo zachowuje temperaturę. Ruszt do grilla prostokątny został wyposażony dodatkowo w otwory (uchwyty), dzięki czemu z łatwością można go przenosić lub zmieniać jego położenie na grillu. Wskazane jest używanie rękawic ochronnych.

 

Co wrzucić na ruszt żeliwny?

Poza klasyczną kiełbaską możemy przygotować różnorodne potrawy na bazie ryb, mięsa i warzyw. Ruszt idealnie sprawdzi się do dań, które wymagają krótkiego czasu smażenia w wysokiej temperaturze np. do opiekania tostów, grillowania wcześniej zamarynowanych steków lub warzyw.

 

Na ruszcie znajdującym się nad żarem panuje bardzo wysoka temperatura, co pozwala szybko usmażyć produkty, uzyskać piękną złotą skórkę z zachowaniem apetycznych soków w środku.

220 zł. z VAT-em

GUSSEISEN GRILLROST

SPECYFIKACJA

Rozmiar:

40x46 cm.

Materiał:

żeliwo

Grubość:

10 mm.

Waga:

7,5 kg.

  

ZESTAW

✓ ruszt do grilla żeliwny - 1 szt.

kazan afgański 10L
grill węglowy CLASSIC 3mm
Patelnia żeliwna 36 cm niska
ZUSÄTZLICHE AUSRÜSTUNG
grill węglowy MINI 3mm