Kazan Market

GARTEN FEUEROFEN: VORTEILE

Palenisko ogrodowe - uczag został wykonany ze stali, co gwarantuje perspektywę długiej eksploatacji. Ze względu na optymalną grubość ścianki (2 mm) wyeliminowano możliwość deformacji ścian pieca ogrodowego.

 

Zaletą paleniska ogrodowego (uczag) jest jego mobilność. Łatwo zmieści się w Twoim samochodzie. Nogi paleniska (uczag) są zdejmowane, montaż i demontaż jest bardzo lekki.

 

Ponadto dużym plusem jest wszechstronność takiego paleniska: można go stosować na działce, na kempingach, podczas weekendowych wyjazdów "na łono natury". I oczywiście piec będzie przydatny dla miłośników wędkarstwa i polowań! Co może być lepiej, niż przygotowanie jedzenia z połowu lub zdobyczy bezpośrednio na miejscu.

 

Także piec może pełnić rolę źródła ciepła, stylowego sposobu na oświetlenie lub elementu dekoracyjnego w ogrodzie. Takie palenisko pozwala na oszczędne (oszczędzanie drewna opałowego), bezpieczne i wygodne (w porównaniu z gotowaniem na ognisku) przygotowanie smacznych potraw.

 

Rozpalony ogień może posłużyć do przygotowania potraw za pomocą kociołka żeliwnego kazana, do pieczenia kiełbasek na kijach oraz ziemniaków w żarze.