Kazan MarketKazan MarketKazan MarketKazan Market

Palenisko pod kociołek 6L jest idealnym rozwiązaniem równie do przyrządzenia różnorodnych i aromatycznych potraw i gotowania kulinarnych arcydzieł, jak i do biesiadowania na świeżym powietrzu przy ognisku wraz z rodziną bądź z przyjaciółmi.

 

Mimo że palenisko pod kociołek 6L kwalifikuje się do praktycznego palenia ognia, może on pełnić rolę mobilnego grilla, źródła ciepła, a także stylowego sposobu na oświetlenie lub elementu dekoracyjnego w ogrodzie.

 

Palenisko pod kociołek (uczag) umożliwia rozpalenie ognia o płomieniach odpowiedniej wielkości i wysokości, które są niezbędne, aby przyrządzać potrawy z pomocą kociołka żeliwnego kazana czy rusztu. Rozpalony ogień może posłużyć do pieczenia kiełbasek na kijach oraz ziemniaków w żarze. Z paleniskiem pod kociołek gotowanie pod chmurką stanie się niezwykle proste i przyjemne. Komora spalania pomaga zaoszczędzić drewno na opał przy częstym użytkowaniu.

Oferujemy Państwu również praktyczne kociołki żeliwne kazany, które idealnie pasują do tego paleniska pod kociołek uczag.

FEUEROFEN FÜR KAZAN (UCHAG) 6L.

370 zł. z VAT-em
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
kociołek żeliwny 5L
szumówka 47cm
podstawa pod kazan 5-12L.
chochla 47cm

SPECYFIKACJA

Wysokość ogólna: 570 mm.

Średnica: 260 mm.

Grubość ścianki: 2 mm.

Materiał: stal

Waga: 9 kg.

Producent: DM Grill

 

ZESTAW

✓ korpus z drzwiczkami

✓ zdejmowane uchwyty 2 szt.

✓ zdejmowane nóżki 4 szt.