Kazan Market

DANIA Z KAZANA CZ.1

Zapraszamy do zapoznania się z tradycyjnymi daniami kuchni uzbeckiej. Pomimo skomplikowanych nazw niektórych potraw, są one dość łatwe w przygotowaniu i oparte na znanych nam składnikach.

KOCIOŁEK ŻELIWNY: KTÓRY MODEL WYBRAĆ ?

Wielu z Was szuka podpowiedzi, jaki kociołek żeliwny kazan kupić ze względu na pojemność, by być zadowolonym z wyboru przez długie lata.

DANIA Z KAZANA CZ.2

W kazanie przyrządzają nie tylko tradycyjne dania kuchni wschodniej, ale też gotują zupę gulaszową, duszą żeberka w kiszonej kapuście, pieczą pączki. Kociołek żeliwny kazan sprawdza się w każdym daniu!

DANIA Z KAZANA CZ.3

Mamy dla Was jeszcze kilka propozycji dań przygotowywanych w kociołku żeliwnym czyli kazanie na ogniu.

Prezentujemy Państwu legendę Wschodu przeniesioną do współczesnych realiów, zmienioną dla wygody użytkowania – piec tandoor firmy Amfora.

PIEC TANDOOR "ATAMAN"- SZCZEGÓŁOWY OPIS

Pod nazwą „lepioszka”  lub „non” kryje się popularny uzbecki chleb - wypiekany w piecu tandoor okrągły placek. Lepioszki to rodzaj chleba, z którym trzeba dorastać, aby kochać go tak, jak lubią Uzbecy.

ORYGINALNE UZBECKIE LEPIOSZKI

Grill węglowy "CLASSIC" proponuje wszystkim koneserom przygotowywania aromatycznych potraw unikalne połączenie grilla, wędzarki, paleniska oraz piekarnika. Grill węglowy "CLASSIC" sprawdzi się też w domu amatora i grillowego wyjadacza.

GRILL WĘGLOWY "CLASSIC" - SZCZEGÓŁOWY OPIS